Pályázat óvodapedagógus munkakör betöltésére

Nefelejcs Óvoda
a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján
pályázatot hirdet
óvodapedagógus
munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A munkavégzés helye: 2118 Dány, Tavasz u. 4.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: óvodapedagógusi feladatok ellátása munkaköri leírás alapján.

Illetmény és juttatások: Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

• magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet
  • főiskola, óvodapedagógusi végzettség, Óvónői Szakközépiskolában szerzett érettségi bizonyítvány 1996. szeptember 1. napjáig
  • hasonló munkakörben eltöltött legalább 5 év feletti szakmai tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • iskolai végzettséget igazoló okiratok másolata
  • részletes szakmai önéletrajz
  • hozzájárulás a személyes adatok kezeléséhez a pályázattal összefüggésben

A munkakör betölthetőségének időpontja: a munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2016. április 29.

A pályázat benyújtásának módja:

• A pályázatot zárt borítékban a Nefelejcs Óvoda címére lehet benyújtani: 2118 Dány, Tavasz u. 4. Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 41/2016., valamint a munkakör megnevezését: óvodapedagógus.
  • Elektronikus úton Kővágó Márta részére az ovoda@dany.hu e-mail címen keresztül

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Kővágó Márta nyújt, a 06-30-328-7386-os telefonszámon.

Önkormányzati költségalapú bérlakás biztosított.

A pályázat elbírálásának határideje: 2016. május 6.

A KÖZIGÁLLÁS publikálás időpontja: 2016. április 11.